logo sidearea

To coś więcej niż projekt. To więcej niż zrealizowana kreatywna wizja.

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Top
m

Formularz zgoda

  |  Formularz zgoda

WARUNKI FORMUALRZA KONTAKTOWEGO

 

Akceptując warunki formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło z siedzibą w Frydrychowicach, przy ul. Kwiatowej 11, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem wiadomości przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do przesłania wiadomości. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich edycji oraz usunięcia. Administratorem danych jest firma WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło.

* Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

* Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło z siedzibą w Frydrychowicach, przy ul. Kwiatowej 11, NIP: 5512356435. Dane osobowe nie będą przekazywane do osób trzecich.