logo sidearea

To coś więcej niż projekt. To więcej niż zrealizowana kreatywna wizja.

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Top

O NAS

WEKO meble

WYSOKA JAKOŚĆ. ROZSĄDNE CENY. NOWOCZESNY DESIGN.

Firma „WEKO S.C.” działa na rynku od 1995 roku. Kuchnia stanowi dla nas najważniejsze miejsce w domu, miejsce, w którym spędza się najprzyjemniejsze chwile w gronie rodziny i przyjaciół, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wykonane przez nas meble spełniły państwa najśmielsze oczekiwania i były dostosowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy naszym klientom meble zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, wykonane z szerokiej palety płyt laminowanych, akrylowych, mdf oklejonych foliami pcv oraz pet hg. Wykonujemy również meble z frontami lakierowanymi oraz w okleinach naturalnych i modyfikowanych. Są to materiały wytrzymałe, funkcjonalne i łatwe w pielęgnacji. Posiadamy także bogatą ofertę sprzętu AGD wiodących firm. Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy oraz kadra wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców pozwala nam produkować meble o wysokiej jakości oraz ponadczasowym designe. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

elastyczność

elastyczność

Wielokrotne analizowanie projektu z klientem oraz dopasowany termin realizacji.

pasja

pasja

Pracownicy WEKO traktują swoją pracę jako pasję, dzięki czemu produkty są wysokiej jakości.

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Firma WEKO istnieje na rynku już ponad 25 lat.

KREATYWNOŚĆ

KREATYWNOŚĆ

Nasi projektanci stworzą dla Ciebie najbardziej odpowiedni projekt.

TECHNOLOGIA & zespół

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Pracujemy z najlepszymi…

Naszą firmę tworzy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników i projektantów, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i montażu mebli pozwalają nam znaleźć najlepsze rozwiązania w każdym przypadku.

 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Od dziś Twoje meble ułatwią Ci życie…

Dysponujemy w pełni wyposażonym parkiem maszynowym,
w którym w oparciu o wcześniejszą wizualizację powstają najwyższej jakości meble. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom podążamy za nowymi technologiami umożliwiając tym samym naszym Klientom stworzenie nowoczesnych ”inteligentnych mebli” a zarazem w pełni funkcjonalnych.

Produkcja
0
Projektowanie
0
Montaż
0

7000+ REALIZACJI
W CAŁEJ EUROPIE

Od 1995 roku wykonaliśmy tysiące mebli dla naszych klientów.

Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i zgranym zespołowi realizujemy około 500 projektów rocznie utrzymując najwyższą jakość i krótki czas realizacji.