logo sidearea

To coś więcej niż projekt. To więcej niż zrealizowana kreatywna wizja.

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Top
m

Newsletter zgoda

  |  Newsletter zgoda

Warunki Newslettera

Akceptując warunki newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło z siedzibą w Frydrychowicach, przy ul. Kwiatowej 11, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania oferty handlowej i newslletera. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania oferty, newslettera. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich edycji oraz usunięcia. Administratorem danych jest firma WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło.

* Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

* Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest WEKO S.C. Jan Ogiegło & Daniel Ogiegło z siedzibą w Frydrychowicach, przy ul. Kwiatowej 11, NIP: 5512356435. Dane osobowe nie będą przekazywane do osób trzecich.